Hakkımızda

Yavuz Granit ve Mermer Ltd.Şti adıyla 1996’da şirketimiz, 2001 yılından bu yana “TEZRANİT” markasıyla inşaat sektörüne başta granit olmak üzere, diğer doğal taş segmentlerinde üretim ve satış hizmeti vermektedir.


Özellikle mutfaküstü tezgah üretimi ve uygulamaları konusunda uzman olan Yavuz Granit, satış, üretim ve satış sonrası hizmetlerinde Toplum Kalite Yönetimi anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.2011’de yaptığı teknoloji yatırımı ile sektörün ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verecek yeni fabrikada hizmetlerini sürdüren şirketimiz, “Kalite” anlayışı doğrultusunda ürün gamı çeşitliliğinden üretim ve hizmet kalitesine, değişen ve gelişen şartları takip ederek, sektörde ilklere öncülük etmektedir.Ürünlerini, Marmara Bölgesi’nde 50’nin üzerinde mutfak mağazası aracılığı ile tüketicilere sunan Yavuz Granit, bayisi olan firmalara da aynı titizlikle hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda, bayilere satış öncesi ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği (Proje teklifi, Numune temini, Sunum vb.) sağlarken, satış sonrası süreçte; ölçü alımı, projenin imalatı ve montajı gibi hizmetleri  profesyonel bir organizasyon  çatısı altında yürütmekteyiz. Bünyesindeki idari personel ile  ve proje grubu, uzun yıllardır sektöre hizmet vermiş profesyonellerden oluşan Yavuz Granit, üretim grubunu uzman ve deneyimli kadrolardan oluşturmaya özel önem vermektedir.Yavuz Granit’in stoklarında bulunan geniş renk ve desen taş kartelasında ise, satış, tedarik ve uygulamalarını yaptığı 5 taş segment ve türü olan; Doğal Granit, Çimstone, Silestone ,Caesarstone ve Belenco yer almaktadır. Şirketimiz ayrıca Belenco ürünlerinin Marmara Bölge Distribütörü’dür.Yavuz Granit olarak ülkemizin ekonomisine yeni istihdam ve yeni kazanç kapıları aramak için çalışırken müşterilerimizin memnuniyeti, bayilerimiz ve son kullanıcılarımızdan gördüğümüz takdir aldığımız teşekkür, bizleri motive eden en önemli güç ve cesaret kaynağıdır. Bu yaklaşımla Yavuz Granit, ülkemize ve sektörümüzde kaliteli hizmet anlayışını geliştirmeyi ve sürdürebilmeyi kendine misyon edinmiştir.


Bizden Haberler

  • Belenco 2011 Verona Marmomacc Fuarında, çarpıcı standı ve fuar alanında yaptığı dikkat çekici tanıtım sloganları ile gerçekleştirdi. Sektöre getirdiği üçü bir arada felsefesi ile giriş yaparak, dünyaya yepyeni bir iş yapış modeli sunma vaadiyle çağrısını ileten Belenco’nun, Büyük Düşün!, Aklını Kullan! sloganlarının yer aldığı tanıtım kampanyası, Verona Marmomac Fuar alanında büyük ilgi gördü.
  • Taşınızı seçin, mutfağınızda nasıl durur fikriniz olsun. (ÇOK YAKINDA)
  • Belenco Taşlarınızı Sisteme Kayıt ettirin. (ÇOK YAKINDA)

Copyright 2012 Yavuz Granit Kuvars İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.